Taze baba İdo Tatlıses uykusuzluğunu paylaştı: Yok be oğlum ne uyanması

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, 2021 yılında nikâh masasına oturmuştu. Geçtiğimiz temmuz ayında ikiz bebek beklediklerini duyuran çiftin oğulları, 22 Ocak’ta dünyaya gelmişti.

BABALARININ İSİMLERİNİ KOYDULAR

Bebeklerine kavuşan çifti, aileleri ve yakın çevreleri yalnız bırakmadı. İkizlerden biri İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses’in, diğeri ise Yasemin Şefkatli’nin babası Sinan Şefkatli’nin adını almıştı. Bebeklerden birinin ismi İbrahim Ayel, diğerininki ise Sinan Emir olmuştu.

“ŞİMDİ SENİ DAHA İYİ ANLADIM BABAM”

Eşinin doğuma girmeden önceki karelerini ve ikizlerinin doğduğu saatleri yayınlayan Tatlıses, şöyle yazmıştı:

22.01.2024, sadece sizin doğum gününüz değil, ben de bugün sizinle yeniden doğdum. Sizi elime aldığım an ise büyüdüm. Büyümekmiş baba olmak, ben şimdi anladım. Ben şimdi seni daha iyi anladım babam. Ve bu süreçte yanımızda olan önce ailemize ve sonra tüm dostlarımıza ayrıca teşekkür ederim. İyi ki varsınız, sizleri seviyoruz.


UYKUSUZLUK POZU

Şimdilerde anne-baba olmanın tadını çıkaran çiftten İdo Tatlıses, sosyal medya hesabından uykusuzluk pozu paylaştı. Tatlıses, bebeğiyle çekldiği fotoğrafa, “Yok be oğlum ne uyanması” notunu düştü.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x