Content Warning Satışları Ücretsiz Başlangıca Rağmen Başarılı Devam Ediyor

Bağımsız oyun geliştiricisi ve yayıncısı Landfall, Content Warning adlı korku temalı co-op oyununu 1 Nisan tarihinde ilk 24 saat boyunca tam sürüm olarak ücretsiz bir şekilde piyasaya sürmüştü. Oyun ilk gününde 6,6 milyondan fazla kişinin tam sürümü ücretsiz olarak almasına olanak tanıdı. Ayrıca SteamDB’ye göre Steam‘deki çevrimiçi eşzamanlı oyuncu sayısının 204.439 oyuncuya kadar yükselmesine neden oldu.

Ücretsiz ilk günün ardından Content Warning, 7.99 dolarlık uygun bir fiyata geçiş yaparken Landfall X hesabında oyunun ücretsiz ilk günden bu yana 1 milyon adet daha sattığını duyurdu.

Content Warning için mevcut çevrimiçi eş zamanlı oyuncu sayısının zirve noktasının oldukça altında olmasına rağmen küçük bir bağımsız oyun için hala oldukça iyi durumda olduğunu söyleyebiliriz. SteamDB, 24 saatlik zirvede oyunun 33.569 oyuncuya sahip olduğunu gösteriyor.

Landfall X’teki başka bir gönderisinde oyunun 7,6 milyon (ve artmaya devam eden) oyuncusu için bazı eğlenceli güncellemeler ve düzeltmeler sunmak üzere çalıştıklarını da paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x